فصلنامه علمی - پژوهشی لیزر پزشکی- اخبار نشریه
انتشار سی و یکمین شماره فصلنامه علمی - پژوهشی لیزر پزشکی - پژوهشی لیزر پزشکی

حذف تصاویر و رنگ‌ها

سی و یکمین شماره «فصلنامه علمی – پژوهشی لیزر پزشکی» توسط مرکز تحقیقات لیزر پزشکی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با هدف انعکاس پژوهش های محققان داخلی جهت گسترش و تبادل اطلاعات در زمینه لیزر پزشکی در دو بخش فارسی و انگلیسی منتشر شد.

فصلنامه علمی پژوهشی لیزر پزشکی به صاحب امتیازی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران و با مدیر مسئولی دکتر مسعود حبیبی و سردبیری دکتر پروین منصوری منتشر گردید.

این نشریه که دارای رتبه علمی- پژوهشی از کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور است حاوی مقاله های علمی مرتبط با لیزر و اپتیک در پزشکی است و در آن مطالبی همچون کاهش درد آفتهای دهانی مینور با استفاده از یک جلسه تابش غیر تخریبی، بررسی اثربخشی لیزر کم توان طول موج قرمز در پیشگیری و کاهش درد موکوزیت دهانی ناشی از رادیوتراپی ، تشخیص ملانوما به کمک استخراج ویژگی های مناسب از تصاویر درماتوسکوپی، فتودینامیک تراپی در درمان بازال سل کارسینوما و چند اثر تحقیقاتی دیگر درج گردیده است.

گفتنی است مقالات ارسال شده به دبیرخانه فصلنامه پس از ارزیابی توسط هیات داوران متشکل از اساتید و اعضای هیات علمی جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی به چاپ می رسد.

علاقمندان می توانند نسخه الکترونیکی  این نشریه را در آدرس http://www.icml.ir مشاهده نمایند.

نشانی مطلب در وبگاه فصلنامه علمی - پژوهشی لیزر پزشکی:
http://icml.ir/find.php?item=1.42.11.fa
برگشت به اصل مطلب